“Her yerde sanat Her zaman Sanat”
İçerik

Hızlı Erişim

Haberler / Duyurular

Kültür Sanat Etkinliklerimizden Habersiz Kalmayın...

AYKUT KUŞKAYA İNEGÖLLÜLERLE BULUŞTU

Aykut Kuşkaya İnegöllülerle Buluştu
İnegöl Belediyesi tarafından bu yıl 9. su düzenlenen geleneksel Ramazan Sokağı etkinlikleri, yeni yeri olan kültür park içerisindeki kameriyeler bölgesinde kurulan sokakta tüm hızıyla devam ederken, Ramazanın 23. gecesinde Tasavvuf Müziği sanatçısı Aykut Kuşkaya sahne aldı. Kuşkaya'nın şarkılarına sevenleri de eşlik etti.

Kuşkaya'yı alkışlarla takdir eden izleyiciler sanatçının şarkılarına da eşlik ettiler. Parçalarını Gitarı ile hem çalıp hem de seslendiren Sanatçı, İnegöllüleri mest etti. Sanatçı, konserin sonunda vatandaşlar tarafından yoğun alkış aldı.

Konserin sonunda konuşan Belediye Başkan Yardımcısı Gülhan Şahin, Ramazan Sokağındaki etkinliklerinin tüm hızıyla devam ettiğini, halkın ilgisinin her gün biraz daha arttığını belirterek, etkinlikler kapsamında sahne alarak İnegöllülere güzel bir konser veren sanatçı Aykut Kuşkaya’ya teşekkür etti. ‘İnegöl’ü ve İnegöl’lüleri seviyorum’ diyen Aykut Kuşkaya ise,” tekrar İnegöl’de bulunmak gerçekten çok güzel” dedi. Konuşmanın ardından Başkan Yardımcısı Şahin, sanatçıya günün anısına tablo hediye etti.